Wczytuje Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • Wydarzenie minęło.

W latynoskich rytmach dla Sanitasu

25 lutego 2017, 19:00 - 21:00

Niecodzienne zakończenie karnawału w latynoskich rytmach i w szczytnym celu. 25 lutego w  Klubie Jack Hause zaplanowano charytatywną imprezę, z której dochód w całości zostanie przeznaczony dla Stowarzyszenia Sanitas.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy lubią latynoską muzykę i chcą poznać podstawy tańców Bachata oraz Kizomba.

Zdecydowanie zawojowały one w ostatnim czasie polskie parkiety klubowe. Coraz częściej to właśnie te rytmy stają się dla młodych par pierwszym tańcem. To świetna okazja aby przyjść, zobaczyć, spróbować oraz przekonać się, że może to być również wyjątkowy, oryginalny taniec.

Podczas imprezy instruktor wprowadzi uczestników w świat kizomby oraz bachaty, a jego wskazówki pozwolą złapać taneczny rytm i przetańczyć noc do białego rana. W trakcie gwarantowane są również dodatkowe atrakcje, aby wieczór był niezapomniany.

Impreza rusza od godz. 19.00. Zabawa ma charakter zamknięty. Zapisów dokonać można telefonicznie pod numerem: 884 704 878. Organizatorzy proszą o punktualność oraz zabranie z sobą wygodnego obuwia.

W programie:
1. Klimatyczny wystrój i gorąca atmosfera z imprezą w zmysłowych klimatach latynoskich.
2. Niespodzianki
3. 2 godziny lekcji – kizomba i bachata
4. Pokaz show kizomba i bachata
5. Nagrody dla najlepszych par
6. Po pokazie impreza w stylu latino dance

O instruktorze
BARTEF
Bartek jest instruktorem tańca w szkole Salsa Sabrosa w Krakowie od ponad 12 lat związany z tańcem – najpierw tańcem towarzyskim a potem salsą i bachata. Od kilku lat doskonali swoje umiejętności z Kizomby/Urban Kiz/Semby oraz przekazuje tę wiedzę innym. Najbardziej fascynuje go UrbanKiz, w którym na wiele sposobów można „bawić” się rytmiką i emocjami w muzyce. Stały bywalec wielu festiwali w całej Europie biorąc udział w warsztatach. Zapraszany przez wielu organizatorów festiwali jako „Taxi dancer” – tancerz „zatrudniony” przez organizatorów, aby podnieść jakość taneczną na parkiecie. Drugim obliczem Bartka jako zapalonego muzyka jest pasja do tworzenia przeróżnych mixów jako Dj. Kizomba jest jego ulubionym rodzajem muzyki, w którym szczególnie przyjemne dla tancerzy są płynne przejścia i utrzymanie odpowiedniego nastroju na parkiecie.

Szczegóły

Dzień:
25 lutego 2017
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria:

Miejsce

Nazwa
Klub Jack House