ZAJĘCIA W MDK W ROKU SZKOLNYM 20162017
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zajęciami w Młodzieżowym Domu Kultury w roku szkolnym 20162017 do spotkania z instruktorami podczas spotkań organizacyjnych, które odbędą się
w następujących terminach:
AKADEMIA MALUCHA: ( dzieci od 3 lat) 05.09.16, godz.10.00, s. nr 3, prowadzący: Bożena Kuzicka
KOŁO HUMANISTYCZNE : (Studenci i młodzież) 06.09.16; 13.09.16, godz. 16.00, s. nr 4, prowadzący: Joanna Kłopotowska-Per
EDUKACJA LITERACKA: (dzieci od 3 lat i SP) 08.09.16; 15.09.16, godz. 16.00, s. nr 4, prowadzący: Joanna Kłopotowska-Per
WARSZTATY TEATRALNE: (dzieci powyżej 10 r.ż.) 06.09.16; 15.09.16, godz. 17.00, s. nr 4, prowadzący: Joanna Kłopotowska-Per
BALET: (dzieci 3-5 lat) 08.09.16; 13.09.16, godz. 16.00, s. nr 3, prowadzący: Anna Słapińska
TANIEC LUDOWY: (dzieci 6-10 lat) 08.09.16; 13.09.16, godz. 16.30, s. nr 3, prowadzący: Anna Słapińska
TANIEC TOWARZYSKI:(kurs dla młodzieży) 13.09.16; godz. 17.00, s. nr 3, prowadzący: Anna Słapińska
ZAJĘCIA TANECZNE: ( Spółdzielnia mieszkaniowa „Autosan” ul. Robotnicza) 09.09.16; 16.09.16, godz. 15.30, prowadzący: Anna Słapińska
ZABAWY Z TAŃCEM :(dzieci 3-5 lat) 12.09.16; 19.09.16, godz. 16.00, s. nr 3, prowadzący: Agnieszka Trznadel-Piasta
ZAJĘCIA TANECZNE: (1-4 klasa) 14.09.16; 21.09.16, godz. 16.00,s. nr 3, prowadzący: Agnieszka Trznadel-Piasta
CZIRLIDERKI ( klasa IV-VI ): 12.09.16; 19.09.16, godz. 15.00, s. nr 3, prowadzący: Agnieszka Trznadel-Piasta
KOŁO FILOZOFICZNE: (młodzież i dorośli) 12.09.16, godz.15.30, s. nr 6, prowadzący: Kamila Mackiewicz-Rossmanith
KOŁO RELIGIOZNAWCZE: (młodzież i dorośli) 13.09.16, godz.15.30, s. nr 6, prowadzący: Kamila Mackiewicz-Rossmanith
KOŁO RECYTATORSKIE: (dzieci 12-15 lat) 15.09.16, godz.14.30, s. nr 6; (młodzież od 16 r. ż. i studenci) 15.09.16, godz.15.30, s. nr 6, prowadzący: Kamila Mackiewicz-Rossmanith
ZAJĘCIA PLASTYCZNE: (dla dzieci od lat 3 i młodzieży) 15.09.16; 22.09.16, godz.17.00, s. nr 6, prowadzący: Katarzyna Długosz-Dusznik
ZAKRĘCENI SZTUKĄ. ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH : 30.08.16, godz.17.00, s. nr 6, prowadzący: Katarzyna Długosz-Dusznik
SENIOR W FORMIE – ZAJĘCIA Z KOMPUTEREM, APARATEM FOTOGRAFICZNYM :12.09.16; 16.09.16, godz. 11.00, s. nr 5, prowadzący: Agnieszka Trznadel-Piasta
GIMNASTYKA DLA SENIORÓW:12.09.16; 16.09.16, godz. 11.00, s. nr 5, prowadzący: Agnieszka Trznadel-Piasta
KOŁO FOTOGRAFICZNE: ( SP i gimnazjum) 09.09.16; 16.09.16, godz. 15.00, s. nr 5, prowadzący: Agnieszka Trznadel-Piasta
AEROBIK DANCE : 13.09.16; 20.09.16, godz. 18.00, s. nr 3, prowadzący: Agnieszka Trznadel-Piasta
KOŁO JĘZYKA FRANCUSKIEGO ( dla dzieci z SP-różne poziomy zaawansowania ), 05.09 ,07.09, 12.09, 13.09, godz.16.00, s. nr 5 (dla młodzieży
i dorosłych – różne poziomy zaawansowania), 05.09 ,07.09, 12.09, 13.09, godz.16.30, s. nr 5 , prowadzący: Anna Konieczna
KOŁO JĘZYKA WŁOSKIEGO ( dla młodzieży i dorosłych – poziom początkujący) 06.09, 14.09, godz.16.00 oraz 07.09, 13 0.9 godz.16.30, s. nr 5, prowadzący: Anna Konieczna
KOŁO WOKALNO-INSTRUMENTALNE: 02.09.16; 20.09.16, godz. 17.00, sekretariat, prowadzący: Konrad Oklejewicz
KOŁO MATEMATYCZNE: 15.09.16, godz. 16.00, s. nr 2, prowadzący: Halina Kubit
KOŁO WIZAŻU I STYLIZACJI: 15.09.16, godz. 17.00, s. nr 2, prowadzący: Halina Kubit
ŚWIETLICA : (dzieci szkolne) 05.09.16, godz. 12.00, s. nr 2, prowadzący: Kamila Figura-Bat
AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI: (dzieci i młodzież), 05.09.16, godz. 15.00, s. nr 2, koordynator: Kamila Figura-Bat
SANOCKA MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA „AVANTI”, 15.09-30.09, sekretariat (telefonicznie i osobiście w godz. pracy sekretariatu), prowadzący: Grzegorz Maliwiecki
Istnieje również możliwość zapisu dzieci i młodzieży w sekretariacie MDK oraz pod tel. 134630915, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00- 15.00. Wszystkie dodatkowe informacje będą zamieszczane na naszej stronie internetowej : mdksanok.pl
Serdecznie zapraszamy!